Trenerzy o meczu

Szkoleniowcy obu zespołów krótko podsumowali mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Stolemem Gniewino. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerów. 

Dietmar Brehmer, trener Kotwicy Kołobrzeg: – Zespół popracował dzisiaj bardzo dobrze. Widzieliśmy w naszej grze konsekwencję i skuteczność. Dobra współpraca zespołowa zadecydowała, że to Kotwica pewnie zwyciężyła w dzisiejszym spotkaniu. Dominowaliśmy i jestem z tego bardzo zadowolony. Nie przypominam sobie aby przeciwnik stworzył groźną sytuację. Mieli kilka stałych fragmentów gry, ale pewnie zachowywaliśmy się w obronie i rozbijaliśmy to. Po serii dwóch remisów zdecydowanie wygrywamy. Został nam jeszcze jeden mecz w tym roku ze Świtem Szczecin i chcemy się do niego jak najlepiej przygotować by zdobyć w tym spotkaniu trzy oczka.

Marek Świtała, trener Stolema Gniewino: – Ciężko powiedzieć coś konstruktywnego po tym spotkaniu. Musimy przeanalizować na spokojnie ten mecz. Zagraliśmy słaby mecz a Kotwica Kołobrzeg skrupulatnie wykorzystała nasze braki i strzeliła nam sześć bramek.