ZAPOWIEDŹ: Ostatni akord w tym roku

Przed podopiecznymi Dietmara Brehmera ostatni mecz w tym roku. Nasz zespół rozegra awansem spotkanie rundy rewanżowej. Rywalem „Nadmorskich” będzie Świt Szczecin. 

Kotwica zmierzyła się już ze Świtem w pierwszej kolejce obecnego sezonu. Zawodnicy Dietmara Brehmara zaliczyli falstart przegrywając na boisku rywala 2:3. W tamtym spotkaniu Świtowcy wyprowadzili trzy szybkie ciosy, które jak się później okazało były nie do odrobienia. Mimo, że w drugiej połowie Kotwica trafiła do siatki dwukrotnie i była stroną dominującą to ostatecznie nie udało się doprowadzić do wyrównania. Nasz sobotni rywal plasuje się obecnie na piątej pozycji w tabeli i zebrał jak dotychczas dwadzieścia dziewięć oczek. W poprzedniej kolejce zespół prowadzony przez Andrzeja Tychowskiego stoczył bardzo wyrównany bój z liderem z Grudziądza i ostatecznie zremisował 1:1.

Zespół Dietmara Brehmera po wysokiej domowej wygranej nad Stolemem jest pozytywnie naładowany przed sobotnim meczem ze Świtem. Szkoleniowiec przez cały mikrocykl miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników będących w kadrze. Indywidualnie trenowali tylko Łukasz Staroń oraz Kacper Aleksiuk i występ tej dwójki stoi pod znakiem zapytania. Kotwica dzięki utracie punktów w poprzedniej kolejce przez Olimpię oraz zwycięstwie nad Stolemem przybliżyła się do lidera z Grudziądza na jeden punkt.

 

18. kolejka III ligi gr. 2

Kotwica Kołobrzeg – Świt Szczecin

Czas: sobota, 20 listopada, godz. 13:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

 

fot. Marta Krajniak