Podsumowanie rundy – strzelcy

Kotwica Kołobrzeg zakończyła sezon na drugim miejscu w tabeli z punktem straty do lidera z Grudziądza. Czas na podsumowanie osiemnastu kolejek w wykonaniu zespołu Dietmara Brehmera. Na pierwszy ogień pójdą ci, po których wspólnie cieszyliśmy się z bramek. Przed nami wszyscy zawodnicy, którzy wpisali się na listę strzelców naszego zespołu.  

Kotwa zdobyła w tej rundzie łącznie czterdzieści bramek. Trzydzieści dziewięć z nich zdobyli nasi piłkarze. Jedno trafienie samobójcze zaliczył obrońca Jaroty Jarocin – Piotr Skokowski, który wpisał się na listę strzelców w meczu z  „Nadmorskimi” w Jarocinie.

Najwięcej bramek dla naszego klubu zdobył Grzegorz Goncerz, który trafił do siatki w tej rundzie jedenastokrotnie. Trafienia naszego napastnika klasyfikują go na drugim miejscu w ogólnej klasyfikacji strzelców naszej grupy. 33-latka wyprzedza tylko Jakub Bojas z Olimpii Grudziądz, który ma o jedną bramkę więcej.  Na drugim miejscu plasuje się ex aequo dwóch zawodników. Są to Dominik Chromiński oraz Dawid Cempa. Obaj dołożyli łącznie dwanaście bramek, co daje po sześć trafień od każdego z naszych ofensywnych piłkarzy. Na trzecim miejscu podium znajduje się dwóch zawodników. Obaj mają na swoim koncie po trzy trafienia. Są to Leszek Jagodziński i Damian Kostkowski. Po dwa gole dołożyło aż czterech zawodników.  Byli to Marcin Gawron, Piotr Łysiak, Mateusz Rościszewski oraz Michał Kozajda. Raz do siatki rywala trafiali Kacper Aleksiuk oraz Jakub Szarpak. Były to bramki strzelone kolejno Świtowi Szczecin oraz Bałtykowi Koszalin.

 

 

fot. Kotwica Kołobrzeg