Ruchy kadrowe w Kotwicy

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg rozjechali się już na świąteczne urlopy, które potrwają do początku stycznia. Po ostatnim meczu ze Świtem Szczecin Zarząd klubu spotkał się piłkarzami, których przyszłość w naszym klubie dobiega końca. 

– Łukasz Staroń oraz Michał Koźlik rozwiązali  kontrakty z naszym klubem i stali się wolnymi zawodnikami – powiedział Sebastian Kuchcik, dyrektor sportowy Kotwicy Kołobrzeg.

Michał Koźlik trafił do naszego klubu w lipcu 2020 roku z Piasta Żmigród. W barwach Kotwicy zagrał łącznie w trzydziestu siedmiu spotkaniach i zdobył siedem bramek. Z kolei Łukasz Staroń pojawił się w Kołobrzegu w styczniu tego roku i rozegrał siedemnaście spotkań, w których pięć razy trafił do siatki.

Obu zawodnikom dziękujemy za występy w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze.