Pierwszy trening Kotwicy

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Szkoleniowiec na pierwszym treningu miał do dyspozycji dwudziestu pięciu zawodników. Wśród nich znajdowało się trzech piłkarzy, którzy przez najbliższy tydzień będą testowani przez sztab szkoleniowy. 

Pierwsze zajęcia odbyły się na hali oraz boisku ze sztuczną murawą. Sztab na początek przygotował testy wytrzymałościowe i szybkościowe. W tym tygodniu piłkarze Kotwicy Kołobrzeg odbędą łącznie osiem jednostek treningowych. Tydzień pracy podopieczni Dietmara Brehmera zakończą grą wewnętrzną, która zostanie rozegrana w sobotę na Euroboisku z Kołobrzegu.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się trzech testowanych zawodników. Pierwszym z nich jest Kamil Lech, który występuje na pozycji bramkarza a ostatni sezon spędził w Warcie Gorzów. Drugim testowanym jest Wiktor Nahrebecki, który również reprezentował barwy klubu z Gorzowa Wielkopolskiego. Sztab szkoleniowy przygląda się również Rafałowi Maćkowskiemu. Pomocnik ma w swoim CV występy w rezerwach Pogoni Szczecin oraz Chrobrym Głogów.

 

fot. Kotwica Kołobrzeg