Biało-niebiescy górą w grze wewnętrznej

Pierwszy tydzień przygotowań dobiegł końca. Sztab szkoleniowy w sobotni poranek zaplanował grę wewnętrzną na Euroboisku w Kołobrzegu. Chwilę po godzinie 11 biało-niebiescy zagrali na zespół złoto-niebieskich. Górą w test-meczu byli biało-niebiescy, którzy wygrali 3:1. Mecz odbył się w formule 2×30 minut. W grze nie uczestniczyli Dominik Sadzawicki oraz Mateusz Maciejowski. Obaj zawodnicy są wyłączeni z gry z powodu urazów.

Wynik meczu otworzył kołobrzeżanin – Kacper Aleksiuk, który wykorzystał dośrodkowanie Gabriela Szygendy i strzałem głową pokonał Oskara Pogorzelca. Kilka minut później ponownie do siatki trafił Aleksiuk, który wykorzystał podanie od Grzegorza Goncerza i technicznym strzałem podwyższył wynik. W drugiej części meczu bramkę kontaktową z rzutu karnego dla złoto-niebieskich zdobył Dawid Cempa. Na chwilę przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustalił Dominik Chromiński, który strzałem od słupka z głębi pola karnego pokonał Oskara Kaźmierczaka.

Biało-niebiescy:  Kamil Lech – Gabriel Szygenda, Igor Martuszewski, Damian Kostkowski, Ondrej Jakubov – Kacper Aleksiuk (Kamil Bartoś), Marcin Gawron, Piotr Łysiak, Leszek Jagodziński  -Dominik Chromiński, Grzegorz Goncerz

Złoto-niebiescy: Oskar Pogorzelec (Oskar Kaźmierczak) – Michał Kozajda, Robert Obst, Grzegorz Skowroński, Jakub Szarpak – Mateusz Rościszewski, Bartosz Kalupa, Wiktor Nahrebecki, Paweł Łysiak, Rafał Maćkowski – Dawid Cempa