ZAPOWIEDŹ: Pucharowa potyczka z Bałtykiem

Na tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej trzeciej ligi podopieczni Dietmara Brehmera zmierzą się w regionalnym Pucharze Polski. Rywalem Kotwicy będzie inny trzecioligowiec – Bałtyk Koszalin. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 5 rundy Pucharu Polski ZZPN Koszalin.

Dla naszych zawodników będzie to drugi mecz w rozgrywkach Pucharu Polski w sezonie 2021/22. W poprzedniej kolejce piłkarze z Kołobrzegu udali się do Bobolic, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Mechanikiem. Kotwica wygrała wtedy to spotkanie 1:0 a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Damian Kostkowski. Zimą szeregi Kotwicy zasiliło pięciu zawodników, których będzie miał w tym spotkaniu do dyspozycji sztab szkoleniowy.  Rafał Maćkowski, Michał Graczyk, Kamil Lech, Fabian Grzelka oraz Paweł Łysiak. Ten ostatni trafił do biało-niebieskich właśnie z Bałtyku Koszalin, w którym stanowił o sile zespołu podczas rundy jesiennej.

Z kim zmierzy się zwycięzca tego spotkania dowiemy się w następnym tygodniu, kiedy to w siedzibie ZZPN odbędzie się losowanie 6 rundy Pucharu Polski. Będzie to ostatnia runda kiedy zespoły są dalej podzielone na region Koszalin i Szczecin. Po rozegraniu kolejnej rundy oba regiony zostaną połączone. Termin spotkań następnej rundy regionalnego PP wyznaczony jest na 6 kwietnia.

 

5 runda Puchar Polski Koszalin

Bałtyk Koszalin – Kotwica Kołobrzeg

Czas: 5. marca, sobota, godz. 12:00

Miejsce: Stadion Bałtyku Koszalin

 

fot. Patrycja Smalkowska