ZAPOWIEDŹ: Wracamy do gry!

Ligowe rozgrywki czas zacząć! Przed nami pierwsze spotkanie rundy wiosennej. Zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg udadzą się do Stargardu, gdzie zmierzą się z Kluczevią. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Ceglanej.

Nadmorscy grę o stawkę rozpoczęli już tydzień temu kiedy to w Koszalinie pokonali Bałtyk i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Przypomnijmy, że spotkanie rozstrzygnął w końcówce spotkania Dawid Cempa, który chwil wcześniej pojawił się na boisku. Za kołobrzeżanami dziewięć tygodni przygotowań. Drużyna podczas zimowego okresu przygotowawczego rozegrali łącznie siedem gier kontrolnych. Sześć wygrali i ulegli tylko w ostatnim sparingu rezerwą Pogoni Szczecin. Spotkanie z drugą drużyną granatowo-bordowych zakończyło również zgrupowanie, które odbyli zawodnicy Dietmara Brehmera. Nasi piłkarze przez sześć dni przebywali w podszczecińskich Policach, gdzie szlifowali formę przed rundą wiosenną.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu pomiędzy drużynami Kotwica pokonała wysoko na własnym terenie gości ze Stargardu aż 5:0. Do siatki trafiali wtedy Leszek Jagodziński, Dominik Chromiński, Dawid Cempa oraz Grzegorz Goncerz, który zdobył w tym meczu dwie bramki. Kotwica do spotkania dziewiętnastej kolejki przystąpi bez kilku zawodników.  W Stargardzie nie zobaczymy na pewno Dominika Sadzawickiego, Mateusza Maciejowskiego czy Bartosza Kalupy, którzy przechodzą proces rehabilitacji po urazach.

Wynik ze Stargardu będziecie mogli śledzić na bieżąco na naszym Twitterze. Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

 

19 kolejka III Ligi gr. 2

Kluczevia Stargard – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 12 marca, godz.  13:00

Miejsce: Boisko ze sztuczną murawą przy ulicy Ceglanej w Stargardzie

 

fot. Kotwica Kołobrzeg