Witamy wiosnę przy Śliwińskiego

Przed nami pierwsze domowe spotkanie rundy wiosennej w wykonaniu Kotwicy Kołobrzeg! Do naszego miasta zawita Bałtyk Gdynia, który w pierwszym meczu na wiosnę uległ na własnym boisku liderowi z Grudziądza aż 1:4. 

Sobotni rywal Perły Bałtyku plasuje się obecnie na czternastym miejscu z osiemnastoma punktami na koncie. Podopieczni trenera Roberta Reiwera zdobyli w tym sezonie dwadzieścia sześć goli tracąc przy tym aż trzydzieści pięć. W poprzedni piątek zespół z Gdyni dość długo stawiał czoła Olimpii Grudziądz, jednak w końcowych dziesięciu minutach został wypunktowany przez drużynę prowadzoną przez Marcina Płuskę. W pierwszym meczu pomiędzy Kotwicą a Bałtykiem górą byli zawodnicy z Kołobrzegu, którzy pokonali w wyjazdowym spotkaniu Bałtyk 2:1. Przypomnijmy, że do siatki trafiali wtedy Leszek Jagodziński i Grzegorz Goncerz. Nie mielibyśmy nic przeciwko gdyby ten duet powtórzył już w sobotę wyczyn z sierpniowego spotkania z Gdyni.

Drużyna przepracowała kończący się mikrocykl na naturalnej nawierzchni. Po długim okresie przygotowawczym spędzonym na sztucznych nawierzchniach zawodnicy mogą trenować na normalnej trawie. Spotkanie z Bałtykiem będzie dla naszych piłkarzy pierwszym spotkaniem w tym roku rozgrywanym w naturalnych warunkach.

Dla kibiców, którzy pojawią się na spotkaniu czeka niespodzianka. Na samym początku spotkania podczas wyjścia na boisko będzie miała premiera hymnu Kotwicy Kołobrzeg, który powstał w ostatnim czasie a ich autorami jest kołobrzeski zespół Babcia Dynamit i Przyjaciele.

Przypominamy kibicom, że od tego tygodnia rozpoczęła się sprzedaż biletów przez internet. Aby uniknąć stania w kolejce do kasy każdy, kto będzie chciał pojawić się na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka może zakupić wejściówkę online. Wystarczy wejść na www.bilety.kotwicakolobrzeg.com

 

20 kolejka III ligi grupy 2

Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia

Czas: sobota, 19 marca, godz. 15:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

Bilety na www.bilety.kotwicakolobrzeg.com