Brehmer i Jagodziński podsumowali mecz z Zawiszą

Po spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz poprosiliśmy o opinie szkoleniowca Kotwicy Kołobrzeg – Dietmara Brehmera oraz strzelca jednej z dwóch bramek dla Nadmoskich – Leszka Jagodzińskiego. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi biało-niebieskich. 

Dietmar Brehmer, trener Kotwicy Kołobrzeg: – Był to bardzo trudny mecz. Graliśmy z wymagającym rywalem, ale zespół stanął na wysokości zadania. Na początku meczu obie drużyny grały wysokim pressingiem. Był to mecz energetyczny. Po raz kolejny udało nam się dobrze rozegrać stały fragment gry i wyjść na prowadzenie. Zawisza naciskał na nas, ale kontrolowaliśmy przebieg meczu. Nie dopuszczaliśmy przeciwnika do sytuacji. Była walka na całym boisku, co kosztowało nas masę pracy i sił. W drugiej połowie dość szybko strzelamy przepiękną bramkę. Stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe a Zawisza odpowiadał akcjami, które kończyły się przed naszym polem karnym. Zagraliśmy bardzo solidnie w defensywie. Do końca próbowaliśmy zdobyć trzecią bramkę. Jestem bardzo zadowolony, że wracamy do Kołobrzegu z trzema punktami. Teraz pora na pracę nad Jarotą, z którym zmierzymy się w najbliższą sobotę.

 

Leszek Jagodziński, zawodnik Kotwicy Kołobrzeg: – Za nami idealne rozpoczęcie rundy. W trzech meczach nie straciliśmy żadnej bramki. Zdobyliśmy ich osiem i jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych wyników, ale jeszcze przed nami sporo pracy. Cieszę się ze strzelonego gola. Zawsze staram się dawać z siebie maksimum. Udało się występ przeciwko Zawiszy podsumować bramką. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu znowu się uda. Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni z kolejnego zwycięstwa. Zrobimy wszystko by ta passa, która trwa w dalszym ciągu była podtrzymana. Mamy lidera, ale przed nami jeszcze dwanaście meczów. Liga jest długa i przed nami jeszcze sporo pracy do wykonania. Ale jedno jest pewne zrobimy wszystko żeby z pozycji lidera już nie zejść.

 

fot. Patrycja Smalkowska