ZAPOWIEDŹ: Kotwica jedzie do Kleczewa

Czas na kolejny mecz ligowy Kotwicy Kołobrzeg. Zespół prowadzony przez Dietmara Brehmera zmierzy się w sobotę w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Kleczew. 

Nasz najbliższy rywal plasuje się na najniższym stopniu podium mając na koncie czterdzieści jeden punktów. Tyle samo oczek ma również Pogoń Nowe Skalmierzyce. Obu drużynom do drugiej Olimpii Grudziądz brakuje ośmiu punktów. Na wiosnę zespół z województwa wielkopolskiego zebrał łącznie cztery punkty. Co ciekawe drużyna prowadzona przez Marcina Woźniaka punktowała tylko w spotkaniach wyjazdowych. Najlepszym strzelcem drużyny z Kleczewa jest Krzysztof Biegański, który strzelił dotychczas sześć bramek.

Kotwica do Kleczewa jedzie przedłużyć passę czterech wygranych meczów. Nasza drużyna na wiosnę jest niepokonana. W dodatku żadnej z drużyn, które wystąpiły przeciwko Kotwicy nie udało się strzelić bramki. Meczem w Kleczewie biało-niebiescy zakończą „angielski tydzień”. Przypomnijmy, że Nadmorscy w ubiegłą sobotę pokonali u siebie Jarotę Jarocin a w środę awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski pewnie zwyciężając z czwartoligowym Raselem Dygowo 4:0.

O najciekawszych momentach z Kleczewa będziemy informować w relacji live na naszym Twitterze. Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

23 kolejka III ligi grupy II

Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 9 kwietnia, godz. 15:00

Miejsce: Stadion Sokoła Kleczew