Dietmar Brehmer podsumował spotkanie z Sokołem

Po spotkaniu z Sokołem Kleczew poprosiliśmy szkoleniowca Kotwicy o standardowe podsumowanie meczu. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenera Nadmorskich.

Dietmar Brehmer, trener Kotwicy Kołobrzeg: – Był to bardzo trudny mecz. Pierwsza część meczu to były takie piłkarskie szachy. Poznawaliśmy się, żadna z drużyn nie zdominowała tej połowy. Super, że udało nam się strzelić bramkę przed przerwą ze stałego fragmentu gry. Grało nam się dzięki temu łatwiej. Skorygowaliśmy kilka rzeczy w szatni podczas przerwy. Perfekcyjnie zaczęła się dla nas druga połowa. Dobre dośrodkowanie Dominika Sadzawickiego, które Grzesiek Goncerz zamienia na bramkę. Mecz toczył się przy bardzo silnym wietrze. Utrudniało to płynną grę obu ekipom. Było dużo walki w środku pola. Dobrze się broniliśmy i staraliśmy się nie dopuścić przeciwników do sytuacji. Sami stworzyliśmy ich kilka i wygrywamy ten mecz. Przed końcem gospodarze otrzymali jeszcze czerwoną kartkę, co też spowodowało, że mieliśmy więcej miejsca. Mogliśmy spokojniej rozegrać końcówkę, ale udało nam się zdobyć bramkę w ostatnich minutach meczu i wygrywamy pewnie 3:0. Wracamy szczęśliwie do Kołobrzegu i od wtorku przygotowujemy się na mecz z Olimpią Grudziądz.