Tylko remis w Stargardzie

Kotwica Kołobrzeg nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Kołobrzeżanie po raz kolejny w tej rundzie stracili punkty. W piątkowym meczu z Błękitnymi Stargard padł remis 1:1. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Mateusz Rościszewski.

W spotkanie lepiej weszli zawodnicy ze Stargardu. Już w czwartej minucie meczu gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Damian Niedojad. Zła decyzja w rozegraniu piłki w bocznym sektorze boiska spowodowała, że zawodnicy ze Stargardu odebrali piłkę Ondrejowi Jakubovowi. Podanie w pole karne trafiło pod nogi najlepszego strzelca Błękitnych, który strzałem z pierwszej piłki trafił w okienko bramki Oskara Pogorzelca, który był bez szans. Kotwica odpowiedziała chwilę później akcją Leszka Jagodzińskiego, który zagrał do Pawła Łysiaka. Niestety uderzenie naszego napastnika minimalnie minęło słupek bramki Błękitnych. Z każdą minutą coraz odważniej grał zespół Dietmara Brehmera. Przed przerwą swoje okazje mieli jeszcze Mateusz Rościszewski oraz ponownie Paweł Łysiak. Niestety żadna z okazji nie została zamieniona na bramkę.

Druga połowa zaczęła się od szybkiej odpowiedzi i wyrównania Kotwicy. Piłkę na lewym skrzydle otrzymał Ondrej Jakubov. Zagrał piłkę wzdłuż piątego metra, gdzie całą akcję zamykał Mateusz Rościszewski, który musiał tylko dołożyć nogę i wyrównał wynik meczu. Po strzelonej bramce Kotwa zaczęła odważniej atakować. Kolejną okazję do wpisania się na listę strzelców miał Mateusz Rościszewski. Niestety strzał z dystansu naszego młodzieżowca z trudem na rzut rożny wybił golkiper ze Stargardu. Ataki biało-niebieskich spowodowały, że gospodarze próbowali swoich sił w kontratakach. W 60. minucie meczu sam na sam z Oskarem Pogorzelcem znalazł się Damian Niedojad, ale górą w tym pojedynku był nasz golkiper. Na kwadrans przed końcem spotkania z rzutu wolnego próbował uderzyć Dominik Chromiński, ale piłka po jego strzale minęła bramkę drużyny ze Stargardu. W doliczonym czasie gry piłkę na wagę trzech punktów miał Paweł Łysiak. Nasz napastnik otrzymał podanie od Rafała Maćkowskiego, ale uderzenie z prawej nogi powędrowało nad poprzeczką.