„W każdym meczu musimy wyszarpać trzy punkty”

Po spotkaniu z Pogonią Nowe Skalmierzyce odbyliśmy krótką rozmowę ze strzelcem obu bramek dla Nadmorskich w tym meczu. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Pawłem Łysiakiem. 

Długo na siebie kazałeś czekać Paweł. Twoje dwa gole dały wygraną w Nowych Skalmierzycach. 

– Cieszę się z tych trafień. Jest to ważne zwycięstwo i to że dopisujemy do swojego konta trzy punkty. Nie jest ważne kto do siatki trafiał a to, że  Kotwica ponownie jest zwycięska. Do ostatniej kolejki będziemy grać o pierwsze miejsce. W każdym meczu będziemy chcieli wyszarpać trzy punkty. Nie ma u nas innego myślenia. W dalszym ciągu wierzymy mocno w to, że przeskoczymy Olimpię.

Beniaminek postawił w sobotę dość mocne warunki i nie był to dla nas spacer. 

– Mieli swoje okazje, choć nie było ich wiele. Uważam, że mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Dobrze się ustawialiśmy, mieliśmy dużo odbiorów i strzałów na bramkę rywali. Nie wszystko wykorzystaliśmy, ale najważniejsze jest tak jak mówiłem wcześniej, że mamy kolejne trzy oczka.

Strzeliłeś w tym meczu dwie bramki. Możemy powiedzieć, że w końcu się udało odblokować i teraz będzie już tylko lepiej?

– Mam nadzieję, że tak  będzie. Gra nas w drużynie jedenastu. Sztab liczy na wszystkich zawodników a ja dokładam tyle ile mogę. Daję zawsze z siebie sto procent i mam nadzieję, że bramki będą padały i zachowam ciągłość.

W sobotę zmierzymy się z Bałtykiem Koszalin. Dla Ciebie będzie to szczególny mecz? Ostatnie pół roku spędziłeś w drużynie z Koszalina. 

– Podchodzę do tego meczu tak samo jak do innego. Będę chciał wygrać, będę chciał żeby moja drużyna była górą. I to się tylko będzie liczyło w sobotę.