ZAPOWIEDŹ: Pożegnanie z Kołobrzegiem

Przed nami ostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. Do naszego miasta przyjedzie KP Starogard Gdański. Będzie to mecz numer trzydzieści trzy sezonu 2021/22.

Nasz najbliższy rywal plasuje się obecnie na dwunastym miejscu w tabeli. Zespół prowadzony przez Patryka Rachwała w poprzedniej kolejce zapewnił sobie utrzymanie remisując na własnym stadionie z Olimpią Grudziądz 1:1. Drużyna z województwa pomorskiego ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw, dziewięć remisów i trzynaście porażek. U naszego najbliższego rywala aż trzech zawodników ma strzelonych po pięć bramek. Są to Miłosz Manuszewski, Patryk Moskiewicz oraz Filip Sosnowski. W poprzednim spotkaniu rozgrywanym w Starogardzie Gdańskim nasza drużyna podzieliła się punktami z rywalami. Mimo tego, że dwukrotnie wychodziła na prowadzenie.

Zespół prowadzony przez Dietmara Brehmera w dalszym ciągu ma szanse na wyprzedzenie Olimpii Grudziądz. Po zeszłotygodniowej wygranej w Środzie Wielkopolskiej i potknięciu Olimpii przewaga między pierwszym a drugim miejscem stopniała do dwóch oczek. Przed naszymi piłkarzami dwa spotkania. Oprócz sobotniej potyczki z KP czeka nas jeszcze wyjazdowy mecz ze Stolemem Gniewino.

33. kolejka III ligi gr. 2

Kotwica Kołobrzeg – KP Starogard Gdański

Czas: sobota, 11 czerwca, godz. 17:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu