Janekx89 w Kołobrzegu

Miło nam poinformować, że kilka dni w Kołobrzegu spędził znany w Polsce pod pseudonimem Janekx89 ekspert piłkarski, którego artykuły obecnie możemy czytać na goal.pl

Janekx89 to newsman popularny głównie na twitterze, który polską kuchnię piłkarską zna od podszewki.

Mając otwarte drzwi praktycznie do każdej stacji telewizyjnej, czy portalu informacyjnego od kilku lat swojej działalności nie ujawnił jeszcze oficjalnie swojej tożsamości.

Specjalna informacja dla fanów – Janekx89 zdradził nam na spotkaniu w Kołobrzegu, że planuje zrobić to w przyszłym roku podczas swojego nowego projektu medialnego.

 

Będąc przez 5 dni w Kołobrzegu połączyłem wypoczynek z poznaniem kolejnego klubu. Przy okazji obejrzałem dwa mecze domowe Kotwicy. Dzień po meczu z Garbarnią zostałem bardzo mile przyjęty przez prezesa Dzika i dyrektora Bednarka. Obydwaj nie mieli żadnych tajemnic, odpowiadając na wszelkie pytania. Przedstawili plany na rozwój klubu i infrastruktury, która już obecnie jest na bardzo dobrym poziomie. Również świetnie zorganizowany sztab szkoleniowy pod wodzą Marcina Płuski pozwolił na obecność na dwóch treningach” – powiedział Janekx89.

 

Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnia wizyta eksperta w naszym klubie.