𝗨𝘁𝗮𝗹𝗲𝗻𝘁𝗼𝘄𝗮𝗻𝗮 𝗺ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲𝘇̇ 𝗞𝗼𝘁𝘄𝗶𝗰𝘆 𝗱𝗼𝗰𝗲𝗻𝗶𝗼𝗻𝗮

Młodzi piłkarze naszego Klubu zostali docenieni przez Annę Mieczkowską –Prezydent Miasta Kołobrzeg za dotychczasowe, wybitne osiągnięcia.
Podopieczni trenera Macieja Wachowskiego to drużyna, która wygrywa turniej za turniejem i zdobywa trofea w prestiżowych turniejach, takich jak Turniej Rewalandia (ogrywając m.in. Akademia Lecha Poznań i Śląska Wrocław), Euro-Inwest Cup (pokonując m.in. w finale Śląsk Wrocław), Kołobrzeg Anchor Cup i zdobywając ostatnio Koszalin w turnieju Gwardyjka CUP.
Naszymi talentami przyglądają się już skauci największych europejskich drużyn. Nasza ekipa w najbliższym czasie wystąpi w prestiżowych, międzynarodowych turniejach w Pradze i w Niemczech, gdzie będą rywalizować z takimi firmami jak: Juventus Turyn, Borussia Dortmund, PSV Eindhoven, RB Lipsk, Bayer 04 Leverkusen, Hertha Berlin, Blackburn Rovers czy Rapid Wiedeń.
W naszym Klubie szkoli się już ponad 230 dzieci, a ekipa trenera Wachowskiego to prawdziwe piłkarskie perełki” – cieszy się Arkadiusz Molenda, wiceprezes ds. młodzieżowych Kotwicy.
Mam nadzieję, że w niedługim czasie to właśnie oni będą stanowić o sile pierwszej drużyny Biało-Niebieskich” – dodaje.