Wybrzeże Biesiekierz – Kotwica II Kołobrzeg 2:0 – podsumowanie

Strona Główna»NASZ KLUB»AKTUALNOŚCI»Aktualności»KO WYBRZEŻE BIESIEKIERZ VS KOTWICA II KOŁOBRZEG 2:0
KO WYBRZEŻE BIESIEKIERZ VS KOTWICA II KOŁOBRZEG 2:0
Opublikowano: sobota, 25, sierpień 2018 12:08 Odsłony: 1713 Drukuj Email
Wybrzeże Biesiekierz – Kotwica Kołobrzeg 2:0
1:0 Gorgol 56′(k), 2:0 Mateusz Korbus 86′

Skład Kotwicy II : Jakub Górski, Krzysztof Kamiński, Mateusz Zaniewicz, Mateusz Zaniewicz, Mateusz Czapłygin(44, Miłosz Grząkowski), Kacper Wojtczak, Marcin Nowicki(70′ Jakub Zieliński), Oskar Stępień, Mikołaj Ścirka, Oliwer Kowalik, Hubert Cybulski
W trzeciej kolejce spotkań ligi okręgowej, zespół Kotwicy II Kołobrzeg uległ w meczu wyjazdowym drużynie Wybrzeża Biesiekierz 0:2. To już kolejne spotkanie, w którym mimo dużej przewagi w posiadaniu piłki podopieczni trenera Kamila Chicewicza schodzą z boiska w roli pokonanych. W pierwszej połowie oba zespoły miały po jednej doskonałej sytuacji na strzelenie gola. Po stronie kołobrzeżan Oliwer Kowalik otrzymał świetne podanie od Oskara Stępnia i będąc w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. Gospodarze zmarnowali idealną okazję do obięcia prowadzenia w końcówce pierwszej odsłony, gdy jeden z miejscowych stojąc niepilnowany uderzeniem głową z kilku metrów nie trafił w do kołobrzeskiej bramki. Na początku drugiej połowy Mikołaj Ścirka sfaulował w polu karnym zawodnika Wybrzeża za co arbiter podyktował jedenastkę dla gospodarzy. Pewnym egzekutorem okazał się Gorgol. Młodzi kołobrzeżanie nadal bili głową w mur i nie byli wstanie pokusić się choćby jednego gola. Na domiar złego w 86 minucie Mateusz Korbus po indywidualne akcji strzelił bramkę na 2:0 i tym samym przypieczętował wygraną zespołu z Biesiekierza.
Za tydzień rezerwy zagrają w Gościnie z Wieżą Postomino, zespół z Postomina to z pewnością bardzo trudny rywal, ale my wierzymy w przełamanie naszej młodej drużyny rezerw.