Dojazd do stadionu komunikacją miejską

z dworca PKP / PKS – autobusami linii 2, 3, 5, 6, 10, należy wysiąść na przystanku Łopuskiego – szpital (obok hali Milenium – trzeci przystanek) lub na przystanku Bałtycka – zarząd portu (z wyjątkiem linii 6) – multimedialny rozkład jazdy

Dojazd samochodem, autokarem, motocyklem

od strony Koszalina – zobacz mapę
od strony Białogardu – zobacz mapę
od strony Trzebiatowa / Gościna – zobacz mapę

KASY

Bilety do nabycia w kasach stadionowych lub w sekretariacie klubu na stadionie. Kasy czynne są tylko i wyłącznie w dni meczowe. Sprzedaż rozpoczyna się na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu.

Godziny pracy kas biletowych

W dniu meczow kasy stadionu czynne są do końca pierwszej połowy meczu.
W dni niemeczowe bilety sprzedawane są w sekretariacie klubu znajdującym na stadionie. Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

INFOLINIA

W razie pytań dotyczących biletów na mecze prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 607 406 800. (w godzinach od 8:00 do 16:00)

PARKINGI I STOJAKI ROWEROWE

W okolicy stadionu istnieje możliwość zaparkowania samochodu na parkingach zlokalizowanych od strony ul. Śliwińskiego (na przeciw stadionu). Bezpośrednio przed stadionem znajduje się stojak z wypożyczalnią miejskiego roweru.

KIOSKI GASTRONOMICZNE

Przed, w trakcie, a także po meczu zapraszamy do korzystania z oferty kiosków gastronomicznych na stadionie. Można na nich nabyć napoje oraz przekąski.

REGULAMIN / ZABRONIONE PRZEDMIOTY

Regulamin znajduje się tutaj.