Pechowo stracone punkt Juniorów

Kotwica Kołobrzeg – Stal Szczecin 4:4
Bramki dla Kotwicy : Oliwer Kowalik, Kacper Wojtczak, Mikołaj Ścirka, Patryk Trzaskoma
Skład : Jakub Maj, Hubert Chmielewicz, Mateusz Zaniewicz, Mateusz Żyła, Patryk Trzaskoma, Jakub Zieliński, Kacper Wojtczak, Karol Sęk(70’ Marcin Kordek) , Oliwer Kowalik(67’ Mikołaj Ścirka), Mateusz Jakubowski(81’ Kordian Błażejczyk), Maciej Gaszka

W zaległym spotkaniu 3 kolejki WLJS drużyna Kotwicy Kołobrzeg zremisowała z zespołem Stali Szczecin 4:4. Od pierwszego gwizdka sędziego stroną przeważającą byli młodzi kołobrzeżanie. Znakomitych okazji do objęcia prowadzenia nie wykorzystali Maciej Gaszka, Oliwer Kowalik oraz Mateusz Jakubowski. Stalowcy byli za to bardziej konkretni, już pierwsza sytuacja pod naszą bramką przyniosła im prowadzenie w tym meczu. W odpowiedzi Oliwer Kowalik po indywidualnej akcji doprowadził do wyrównania. Po chwili goście skutecznie wykonali stały fragment gry i ponownie cieszyli się z prowadzenia. Nasi zawodnicy jeszcze nie otrząsnęli się po stracie gola a już po raz trzeci Jakub Maj musiał wyciągać piłkę z siatki. W końcówce pierwszej połowy faulowany w polu karnym gości był Jakubowski a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Kacper Wojtczak. W drugiej części gry długo musieliśmy czekać na kolejne trafienia. Niestety na kwadrans przed końcem przyjezdni dołożyli czwartego gola i sytuacja młodych kołobrzeżan bardzo się skomplikowała. Na dokładkę Wojtczak nie wykorzystał rzutu karnego. Jak się okazało był to przełomowy moment meczu. Podrażnieni kołobrzeżanie rzucili się do ataku i za sprawą Mikołaja Ścirki zdobyli bramkę kontaktową. Strzelony gol dodał skrzydeł naszym piłkarzom a to przełożyło się na gola wyrównującego którego strzelił Patryk Trzaskoma. Na minutę przed końcem, akcję meczową miał Gaszka. Niestety w sytuacji sam na sam nie trafił on w bramkę szczecińskiej Stali. Szkoda straconych punktów bo nasz zespół prezentował się lepiej od przeciwnika i gdyby nie słaba skuteczność mógł pokusić się o efektowne zwycięstwo.