Kotwica II Kołobrzeg – Jedność Ikar Krosino 4:1 (2:0) – podsumowanie

W pierwszym meczu rundy rewanżowej rezerwy kołobrzeskiej Kotwicy pokonały na euroboisku zespół Jednośći Ikara Krosino 4:1. Biało- niebiescy od początku spotkania narzucili przeciwnikowi swoje warunki i konsekwentnie realizowali założenia. Dobrze zorganizowany zespół gości stawiał opór do 16 minuty wtedy to Gabriel Nowak po zamieszaniu w polu karnym wpakował z bliska piłkę do bramki przyjezdnych.
Trzy minuty później Mateusz Peroński otrzymał doskonałe podanie od Mateusza Zaniewicza i na dużym spokoju z piętnastu metrów przelobował bramkarza Ikara. W tym momencie było 2:0 dla Kotwicy, takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej odsłonie rezerwy konsekwentnie realizowały swoje założenia co chwile stwarzając zagrożenie pod bramką gości. W 55 minucie ponownie Zaniewicz popisał się asystą wypuszczając na wolne pole Mateusza Kaczora, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał golkipera przyjezdnych. W 72 minucie świetnym wolejem popisał się Mariusz Skok i po raz czwarty piłka znalazła drogę do bramki drużyny z Krosina. W 86 minucie po uderzeniu jednego z zawodników gości w rękę trafiony został Zaniewicz. Sytuacja miała miejsce w naszym polu karnym co spowodowało, że arbiter podyktował rzut karny dla Ikara i ukarał żółtą kartką naszego zawodnika. Było to drugie upomnienie dla Zaniewicza, który w konsekwencji musiało puścić boisko. Denis Chodyna pewnie wykonał jedenastkę ustalając tym samym wynik spotkania na 4:1 dla Kotwicy II. Za tydzień podopieczni trenera Artura Tłoczka zagrają na wyjeździe z liderem rozgrywek zespołem Błoni Barwice.

Bramki : 1:0 Gabriel Nowak 16′, 2:0 Mateusz Peroński 19′, 3:0 Mateusz Kaczor 55′, 4:0 Mariusz Skok 72′ 4:1(k) 88′ Denis Chodyna
Skład Kotwicy :
1.Bartosz Piotrowski, 32. Filip Lewicz (61′ 88 Krzysztof Kamińsk ), 28 Vladyslav Dorosh, 18. Mateusz Zaniewicz, 15. Mateusz Żyła, 19. Mateusz Peroński, 99. Gabriel Nowak, 77 Mateusz Kaczor, 11. Mikołaj Ścirka, 91. Mariusz Skok(80’ 10. Kacper Wojtczak), 93. Kacper Araszewski(46’ 17. Kamil Kułaga)