Pewne zwycięstwo na inauguracje! Kotwica wygrywa w Szczecinie

Pewne zwycięstwo na inauguracje ! W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali w Szczecinie rezerwy Pogoni 4:0. Biało-niebiescy przez cale spotkanie kontrolowali wydarzenia na boisku. Worek z bramkami rozwiązał się natomiast po przerwie. W 61 minucie wynik otworzył rozgrywający bardzo dobre spotkanie Gracjan Kuśmierek, który uderzeniem pod poprzeczkę nie dal szans bramkarzowi miejscowych .W 63 minucie na 2:0 podwyższył Dawid Retlewski. W końcówce meczu kapitan portowców Jakub Kuzko otrzymał druga żółtą a w konsekwencji czerwona kartkę i gospodarze kończyli mecz w 10. W ostatnich minutach podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego dobili rywala dwoma trafieniami. W 88 minucie ponownie Kuśmierek wpisał się na listę strzelców a następnie w doliczonym czasie Michał Ciarkowski zabawił się w polu karnym miejscowych i pewnym strzałem ustalił wynik meczu na 4:0 dla Kotwicy.