Zmiany kadrowe w pierwszej drużynie. Przygotowania do sezonu ruszyły pełną parą.

Miło nam poinformować, że z dniem 2 lipca rozpoczeliśmy intensywne przygotowania do nowego sezonu. Do pierwszej drużyny dołączyli nowi zawodnicy, którzy w przyszłym sezonie 2019/20 będą sporym wzmoncieniem i pomogom Perle Bałtyku w walce o awans.

Sylwetki wszytkich nowych zawodników przedstawimy wkrótce.

Do drużyny po dwóch latach nieobecności powrócił Jakub Poznański (obok prezesa Adama Dzik, pierwszy od lewej), który wspomoże linię obrony. Warto przypomnieć, że Jakub reprezentował Biało Niebieskich w sezonach 2013 – 17. Linię pomocy wspomoże Przemysław Czerwiński (drugi od lewej) oraz Michał Marczak (piąty od lewej) z Baltyku Gdynia, wypożyczony z  ŁKS-u Łódz Mikołaj Maschera (czwarty od lewej, wypożyczenie na jeden sezon). Szeregi Kotwicy zasili również bramkarz, Mateusz Koliński (trzeci od lewej) zakupiony z Górnika Konin.

Jednocześnie informujemy, że klub nie przedłużył kontrkatu z Maciejem Gaszką, Gracjem Kuśmierkiem, Hugo Bartkowiakiem, Jakubem Górski oraz Mateuszem Słodowym. Klub rozwiązał kontrakty za porozumieniem stron z Dawidem Wolnym oraz Mateuszem Kaczorem. Zarząd klubu zdecydował się również rozwiązać kontrakt z Gabrielem Nowakiem oraz Mateuszem Perońskim.

Wszytkim odchodzącym piłkarzom reprezentującym Kotwicę Kołobrzeg, życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszej piłkarskiej karierze.

Tymczasem już 6 lipca przed nami pierwszy mecz kontrolny z drużyną debiutującą w ektraklasie, drużyną ŁKS-u Łódz.