W drugiej połowie było gorzej – Michał Kozajda o ostatnim i przyszłym meczu

Już w najbliższą sobotę 19 września 6 w tabeli Kotwica Kołobrzeg podejmie kolejnego beniaminka z ligi, drużynę Unii Swarzędz. W ubiegłym sezonie Unia wywalczyła 2 miejsce w rozgrywkach 4 ligi, jednak uzyskała awans w wyniku nie otrzymania licencji do gry na szczeblu 3 ligowym przez drużynę LKS Gołuchów, zwycięzcy ligi.
Aktualnie po 7 kolejkach Unia zajmuje 8 pozycję i ma tylko 1 punkt straty do Kotwicy Kołobrzeg.

„…Nie możemy popełniać takich błędów i tak łatwo tracić bramek…” – krótki i stanowych komentarz Petra Nemeca po zremisowanym meczu  z GKS-em Przodkowo.

Zapytaliśmy Michała Kozajdę jak on widział mecz z perspektywy boiska.
„Pierwsze 25 minut graliśmy dobrze, realizowaliśmy taktykę którą założył nam trener. W drugiej połowie było gorzej, nie do końca realizowaliśmy to co dał nam trener, miliśmy za dużą przerwę pomiędzy formacjami defensywy i ofensywy w efekcie czego straciliśmy bramkę z szybko wykonanego autu. Szkoda, że mój strzał w słupek nie wpadł do siatki, ale tak czasami jest. Do Swarzędza jedziemy po 3 punkty, musimy ten mecz wygrać, chcemy walczyć o najwyższa pozycję w lidze więc punkty w tym meczu są ważne „ – prawy obrońca Michał Kozajda przed meczem z Unią ma swoim koncie dwie bramki w barwach Kotwicy Kołobrzeg.

Spotkanie z Unią Swarzędz zaplanowane jest w sobotę o godzinie 13:00. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim przy ulicy Świętego Marcina 1 w Swarzędzu.
Skróty ostatniego meczu Biało Niebieskich z GKS Przodkowo można obejrzeć na naszym kanale YouTube