Ostatnia kolejka, kolejne zwycięstwo, udany debiut

Ostatnia, 11 kolejka A Klasa gr.1 w wykonaniu MKP Kotwica II Kołobrzeg. Tym razem rywalem drużyny rezerw był Wrzos Wrzosowo. Mecz zakończył się wynikiem 8:1 (2:1) dla kołobrzeżan.
Skład Kotwicy:
Trojanowski (46’Natorski) Szymański, Kowalski, Zadka, Gęsior (46′ Mikołajczak), Płomiński (70′ Jarzębski), Aleksiuk, Zieliński, Szczyrba, Szczerba (60′ Wyrwisz), Wawrzyniak
Bramki:
16′ Kowalski as. Wawrzyniak
22′ Zieliński as. Płomiński
49′ Szczerba as. Mikołajczak
55′ Szczyrba as. Wawrzyniak
62′ Szczyrba as. Wawrzyniak
76′ Kowalski as. Wawrzyniak
79′ Aleksiuk as. Wawrzyniak
82′ Wawrzyniak as. Kowalski

…..” pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, nie realizowaliśmy założeń, a ilość bardzo prostych strat nie pozwoliła nam złapać swojego płynnego stylu gry. W przerwie to sobie wyjaśniliśmy i druga część była już naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Cieszy kolejny debiut młodego zawodnika, Bartosz Jarzębski na co dzień trenuje w drużynie Juniorów Młodszych, swoją postawą udowodnił, że można śmiało przestawiać go na piłkę Seniorską” – powiedział po meczu Trener Michał Wojtowicz