ZAPOWIEDŹ: Kotwica jedzie do Janikowa

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie Kotwicy Kołobrzeg. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego w najbliższej kolejce zagrają w Janikowie z tamtejszą Unią. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00. 

Obie drużyny w poprzedniej kolejce dopisały do swojego dorobku trzy punkty. Gospodarze jutrzejszego spotkania pokonali w Koninie Górnika 1:0. Kotwica, z kolei pokonała w derbach Bałtyk Koszalin również strzelając jedną bramkę. Zespół trenera Artura Polehojko wraca na swoje boisko po dwóch wyjazdowych spotkaniach.

Kotwica jedzie do Janikowa pełna optymizmu po bardzo dobrym spotkaniu w Koszalinie. Trener Piotr Zajączkowski ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Ostatni mecz przeciwko Unii nasz zespół wygrał 4:2. Jednak początku spotkania nasi piłkarze nie mogą uznać do udanych. Goście wyszli jako pierwsi na prowadzenie po samobójczym trafieniu Kozajdy. Dodatkowo mieli okazję do podwyższenia wyniku. W drugiej połowie zespół z Janikowa nie wykorzystał rzutu karnego, który obronił Jakub Trojanowski.

Gospodarze planują transmisję wideo z tego spotkania. Spotkanie transmitowane będzie na oficjalnym kanale na serwisie YouTube.

Link do transmisji

 

26. kolejka II grupy III ligi

Unia Janikowo – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 01.05.2021, godz. 11:00

Miejsce: Stadion Unii Janikowo, ul. Główna 40, Janikowo