Novum Ortopedia Partnerem Medycznym Kotwicy!

Kotwica Kołobrzeg pozyskała bardzo ważnego partnera. Miło nam poinformować, że partnerem medycznym naszego klubu zostało Specjalistyczne Centrum Ortopedyczne – Novum Ortopedia. 

Nasz partner swoją siedzibę ma w Szczecinie przy Rondo Hakena Park, gdzie odbywają się konsultacje lekarskie oraz rehabilitacja swoich pacjentów. Kotwica Kołobrzeg dołączyła do sportowego grona klubów, które są obsługiwane przez specjalistów ze Szczecina. Nasz nowy partner sprawuje opiekę medyczną nad zawodnikami ekstraklasowej Pogoni Szczecin. 

 –  Jednym z fundamentów naszej pracy jest współpraca z klubami sportowymi. Mamy duże doświadczenie w piłce nożnej, współpracujemy z Pogonią Szczecin. U nas leczeni są piłkarze Portowców, którzy ulegną kontuzji. Mamy doświadczenie, duży zespół i jesteśmy otwarci na inne kluby z naszego regionu. Czego idealnym przykładem może być Kotwica Kołobrzeg. Wcześniej razem doktorem Paprotą mieliśmy pacjentów z klubu znad morza. Śmiało więc mogę powiedzieć, że oficjalne ogłoszenie naszej współpracy to formalizacja dotychczasowej pracy, którą prowadziliśmy – mówi dr Piotr Kominiak, lekarz zarządzający Novum Ortopedia. 

Ważnym elementem było oddanie naszych zawodników pod opiekę fachowców. Taki czynnik występuje właśnie w tym przypadku. Cieszymy się, że współpracujemy z fachowcami, ale jednocześnie mamy nadzieję, że nasi piłkarze będą korzystać z ich usług bardzo rzadko – powiedział po podpisaniu umowy prezes Kotwicy – Adam Dzik.  

Zawodnicy naszego klubu zostaną objęci kompleksową opieką w razie poważnych urazów. Nasi piłkarze będą mogli oddani w dobre ręce, które doprowadzą ich do powrotu do zdrowia. – Novum Ortopedia jest firmą, którą stworzyli ludzie znający się i pracujący razem prawie dwadzieścia lat. Jednym z naszych celów jest pomoc zawodnikom różnych dyscyplin w powrocie do sportu po różnego rodzaju kontuzjach.  Nasza umowa polega na tym, że w razie nagłego urazu zawodnicy Kotwicy zostają przebadani jeszcze tego samego dnia i od razu możemy działać. Mamy na miejscu wielu specjalistów i odpowiedni sprzęt by jak najszybciej postawić trafną diagnozę i rozpocząć odpowiednie leczenie  – kończy doktor Piotr Kominiak.