ZAPOWIEDŹ: Ostatni raz bez kibiców

Czas na kolejne ligowe wyzwanie! W sobotę Kotwica zmierzy się na własnym boisku z Jarotą Jarocin. Początek spotkania o godzinie 17:00. 

Obecna runda dla naszego zespołu nie należy do udanych. Zespół trenera Piotra Zajączkowskiego gra w kratkę i przeplata dobre mecze gorszymi. W poprzedniej kolejce nasi zawodnicy przegrali w Janikowie z tamtejszą Unią 1:2. Kotwica ostatnie dwa spotkania rozegrała na wyjeździe. Sobotni mecz z Jarotą będzie powrotem do domu po ponad dwutygodniowej przerwie. Ostatniej gry w Kołobrzegu nasi piłkarze nie wspominają jednak dobrze. Wiele okazji do strzelenia gola i optyczna przewaga nie dała wygranej i „biało – niebiscy” musieli uznać wyższość Sokoła Kleczew.

Nasz najbliższy rywal jest na fali wznoszącej. Jarota w dwóch ostatnich meczach zainkasowała cztery punkty wygrywając w poprzedniej kolejce z Górnikiem Konin aż 6:2 oraz remisując z Chemikiem 1:1. Warto również odnotować, że w barwach naszego sobotniego rywala występuje aktualny król strzelców III ligi grupy 2. Krzysztof Bartoszak z Jaroty ma na swoim koncie 21 trafień. Dla porównania najlepszym strzelcem w barwach Kotwicy jest Michał Kozajda, który ma cztery gole.

Sobotnie spotkanie standardowo będzie transmitowane na naszym Facebooku. Relacja wideo rozpocznie się o godzinie 16:50. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Przenieś się na nasz oficjalny profil na Facebooku

27. kolejka II grupy III ligi

Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin

Czas: sobota, 8.05.2021, godz. 17:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

 

fot. Mateusz Biernacki