Wejście smoka Marcina Gawrona!

Kotwica Kołobrzeg wygrywa z Jarotą Jarocin 3:1! Wejście smoka w dzisiejszym spotkaniu zaliczył Marcin Gawron, który pojawił się na boisku w drugiej części meczu i zdobył dwa decydujące gole. Zwycięstwo nad zespołem z Jarocina powoduje, że Kotwica wskoczyła na dziesiąte miejsce w tabeli.

Spotkanie nie zaczęło się dobrze dla zawodników Kotwicy. Już w 9. minucie meczu szkoleniowiec naszego zespołu musiał dokonać pierwszej zmiany. Urazu nabawił się Bartosz Gęsior. W jego miejsce na placu pojawił się Krzysztof Gancarczyk. Zmiana naszego obrońcy wymusiła zmianę w ustawieniu naszego zespołu. Do środka obrony z pozycji napastnika przesunięty został Michał Koźlik a w jego miejsce powędrował Łukasz Staroń. Do środka pomocy dołączył Krzysztof Gancarczyk.

W 23. minucie meczu Jarota wyszła na prowadzenie. Przed polem karnym zawodnika gości faulował Kamil Włodyka. Do piłki podszedł kapitan drużyny z Jarocina – Piotr Skokowski i pięknym strzałem w same okienko nie dał szans Kubie Trojanowskiemu. Dziesięć minut potrzebowali zawodnicy Piotra Zajączkowskiego żeby wyrównać wynik spotkania. W bocznym sektorze boiska faulowany został Łukasz Staroń. Do piłki podszedł Piotr Łysiak, który bezpośrednio z rzutu wolnego zmieścił  piłkę przy pierwszym słupku bramki Jaroty. Do przerwy gra toczyła się w środku pola a żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej okazji do podwyższenia wyniku.

Druga część meczu to zmasowane ataki drużyny Piotra Grabarka. Goście w ciągu trzech minut aż trzykrotnie znajdowali się w polu karnym Kotwy. Całe szczęście ataki były rozbijane przez naszych defensorów. W 64. minucie meczu w bocznym sektorze faulowany przez Marcina Konopkę był Janusz Gancarczyk. Była to druga żółta kartka dla zawodnika gości w dzisiejszym spotkaniu i Kotwica grała w przewadze jednego zawodnika.  W 78. minucie „Biało-Niebiescy” wyszli na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Kozajda. Do piłki w polu karnym dopadł Staroń, jednak jego strzał został zablokowany przez obrońcę gości. Piłka spadła jednak pod nogi Marcina Gawrona, który od poprzeczki trafił do siatki. Dwie minuty później lewym skrzydłem zerwał się Jakubov, który wycofał piłkę w polu karnym. Futbolówka trafiła wprost pod wbiegającego Marcina Gawrona, który strzelił swojego drugiego gola w meczu. Pod koniec meczu nasi piłkarze mieli okazję, żeby dobić rywala, jednak licznik bramek zatrzymał się na trzech trafieniach.