ZAPOWIEDŹ: Wracają kibice!

W najbliższą sobotę Kotwica rozegra kolejne ligowe spotkanie. Przed podopiecznymi Piotra Zajączkowskiego seria trzech meczów na własnym boisku. Pierwszym rywalem Kotwicy będzie Pomorzanin Toruń. 

Kotwica w dwóch ostatnich meczach dopisała do swojego konta łącznie sześć punktów pokonując Jarotę Jarocin oraz Nielbę Wągrowiec. W obu spotkaniach “Nadmorscy” zdobyli łącznie cztery bramki, co daje średnią dwóch trafień na mecz. Ostatnie spotkanie wyjazdowe Kotwicy pokazało charakter drużyny z Kołobrzegu. Nasz zespół walcząc do końca o pełną pulę strzelił zwycięską bramkę w 91. minucie meczu. Jej autorem był Michał Kozajda, który ma już na swoim koncie pięć trafień. 

Pomorzanin w tym roku zdobył dziewiętnaście punktów w dziesięciu spotkaniach, w którym zanotował pięć zwycięstw, cztery remisy i jedną porażkę. Co ciekawe, “biało-niebiescy” mają w tym samym okresie punkt mniej. Notując przy tym sześć zwycięstw i cztery porażki. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego ani razu w tym roku nie podzielili się punktami z przeciwnikiem. Pomorzanin zdobył w tym roku tylko jedenaście bramek. Dla porównania Kotwica strzeliła ich dwadzieścia jeden. Nasz najbliższy rywal ma bardzo dobrze zorganizowaną defensywę, co można zobaczyć po liczbie straconych goli.  Zespół z Torunia w tym roku stracił tylko pięć bramek. 

Sobotnie spotkanie będzie pierwszym meczem z udziałem publiczności na stadionie  w Kołobrzegu po ponad roku. Przypominamy, że do piątku do godziny 16:00 trwa przedsprzedaż wejściówek na mecz  z Pomorzaninem. W dniu meczu trzy stadionowe kasy będą otwarte od godziny 14:00. 

Z racji powrotu fanów na stadion klub nie planuje przeprowadzenia transmisji wideo z meczów domowych Kotwicy w tym sezonie. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion! Osoby, które nie będą mogły pojawić się na trybunach zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco wrzucali informacje o przebiegu spotkania. 

 

29. kolejka II grupy III ligi

Kotwica Kołobrzeg – Pomorzanin Toruń

Czas: sobota, 22.05.2021, godz. 17:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu