Michał Kozajda zostaje na dłużej!

Michał Kozajda przedłużył kontrakt z Kotwicą Kołobrzeg o kolejny sezon! Nasz zawodnik związał się z naszym klubem nową umową, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2022 roku. 

Dla urodzonego w Kole zawodnika będzie to drugi sezon w barwach „Nadmorskich”. Dotychczas zagrał w dwudziestu sześciu meczach i zdobył pięć bramek. Do Kołobrzegu trafił z Sokoła Kleczew, w którym spędził półtora roku.

– Cieszymy się z tego, że Michał zostanie z nami na kolejny sezon. Jest on ważnym elementem naszego zespołu. Mam nadzieję, że dostarczy nam jeszcze wiele emocji po swoich bramkach i asystach – powiedział  prezes Kotwicy Kołobrzeg, Adam Dzik.

– Jestem zadowolony z tego, że udało nam się przedłużyć kontrakt. Prezes przedstawił mi bardzo ciekawy plan na przyszły rok. Mamy fajną drużynę, która z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Atmosfera jest bardzo dobra i jestem pewien, że w następnym sezonie możemy grać o wyższe cele niż gra w pierwszej ósemce – powiedział po parafowaniu nowej umowy Michał Kozajda.