„Obiecujemy sobie wiele dobrego”

Jak doszło do nawiązania współpracy na linii Kotwica Kołobrzeg – Cutline? Co wyróżnia koszulki, w których będzie występowała Kotwica w nadchodzącym sezonie? Między innymi na te pytania odpowie dyrektor handlowy firmy CUTLINE – Jaromir Kocot. Zapraszamy do przeczytania rozmowy!

Państwa firma została sponsorem technicznym Kotwicy Kołobrzeg. Jak do tego doszło?

–  To efekt wielu rozmów oraz spotkań między zainteresowanymi stronami. Moje przypuszczenia, co do odpowiedzialnie, mądrze i profesjonalnie prowadzonego klubu znalazły swoje potwierdzenie na spotkaniu w Kołobrzegu. Bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie obiekt oraz perspektywy, które rysują się przed klubem. Nie ukrywam, że osoba dyrektora – Sebastiana Kuchcika, jego w pełni merytoryczne i rzeczowe podejście do rozmów była dla mnie również bardzo istotnym czynnikiem, który finalnie skutkuje wspólnym projektem.

Jak będzie wyglądała współpraca na linii Cutline – Kotwica Kołobrzeg?

–  Chcemy realizować naszą strategię indywidualnego podejścia do klienta. Dlatego naszą intencją jest projektować dla Kotwicy  wyjątkową i niepowtarzalną kolekcję. Podoba nam się wizja wspólnego długoterminowego działania od „serca” opartą na wzajemnym zaufaniu i też chcielibyśmy taką nawiązać. Jestem pewien, że zasada „win- win” będzie określeniem jak  najbardziej na miejscu. Jesteśmy otwarci i chętni na partycypowanie we wszelkich aktywnościach, turniejach czy eventach klubu.

Współpracowaliście między innymi ze Stalą Rzeszów. Jak podchodzicie do współpracy z naszym klubem?

Oprócz Stali współpracujemy między innymi z AS Radomiak Radom, STF CHAMPION Marcina Mięciela, Asseco Resovia Rzeszów, Falubazem Zielona Góra , Motorem Lublin Speedway, Beniaminkiem Krosno. Mamy w swoim portfolio  wykonane projekty dla Wisły Kraków, gdzie zrealizowaliśmy kolekcję „Linia życia”. Wykonaliśmy również jubileuszowe trykoty dla Rakowa  Częstochowa. Bardzo starannie dobieramy partnerów, z którymi możemy i chcemy współpracować. Wiele dobrego obiecujemy sobie po współpracy z Kotwicą. Z naszej strony mogę zapewnić o pełnej dyspozycyjności, rzetelności w podejściu do współpracy. Nieco kolokwialnie i przewrotnie użyję sfomułowania, że będzie chciało nam się chcieć .
W regionie północnej i zachodniej Polski nie posiadacie takiego partnera jakim jest Kotwica. Myśli Pan, że współpraca z Kotwicą otworzy Wam drogi na Pomorze Zachodnie?

–  To bardzo ekscytujące nawiązać nawiązać współpracę z Kotwicą Kołobrzeg, która jako pierwsza drużyna w regionie na tym szczeblu rozgrywkowym została wybrana do reprezentowania marki CUTLINE. Mamy nadzieję na osiągnięcie wspólnego sukcesu zarówno na niwie sportowej jak i sensu stricto na polu biznesowym.

Kiedy kibice będą mogli doczekać się sprzedaży koszulek meczowych? 

– Żywimy głęboką ufność, że nasze trykoty przypadną do gustu kibicom oraz sympatykom „Kotwy”. Będziemy wielce ukontentowani jeśli na trybunach stadionu nasze koszulki będą widoczne. W każdym momencie jesteśmy w stanie w szybkim tempie przygotować każdą ilość koszulki dla naszych kibiców.

Z jakiego materiału zrobione są koszulki, w których grać będzie Kotwica i co je wyróżnia? 

– Cechą charakterystyczną linii sportowych przygotowywanych przez CUTLINE jest możliwość tworzenia w pełni dedykowanych i nieszablonowych projektów. Współpraca z nami owocuje wieloma zaskakującymi wręcz rozwiązaniami, choćby w Pili Pili Dulla Boys, którego piłkarze mają okazję grać w koszulkach meczowych w stylu „zanzibarskim”. Na trykotach Jagiellonii Oldboy’s umieściliśmy grafiki drużyn z wielu pokoleń. Nie inaczej jest w przypadku kompletów meczowych dedykowanych dla Kotwicy. Koszulki to mieszanka poliestru i elastanu, który ma korzystne właściwości. Jednym z nich jest to, że może być rozciągnięty do około 600 procent swojej długości, zanim ostatecznie zostanie rozerwany, co jest bardzo przydatne w nowoczesnej grze. Łatwo też powraca do swojego pierwotnego kształtu. Trykoty meczowe przygotowane przez nasz dział graficzny z Marcinem Sułkiem na czele nawiązują do 75. lecia klubu oraz posiadają charakterystyczny element Kotwicy. Nawiązują do miasta poprzez umieszczenie mapy topograficznej Kołobrzegu. Mamy nadzieję, że  koszulka będzie  wizytówką klubu i miasta Kołobrzeg.