Informacje organizacyjne przed meczem z Zawiszą

W sobotę o godzinie 19:46 Kotwica świętować będzie 75-lecie istnienia klubu. W związku z tym, że spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem mamy dla Was kilka informacji organizacyjnych. 

Bramy stadionu zostaną otwarte od godziny 18:00. W związku z przyjazdem kibiców gości na spotkanie 4. kolejki III ligi zamknięta będzie ulica Solna. Od skrzyżowania ze Śliwińskiego aż do skrzyżowania z ulicą Zygmuntowską. Nieprzejezdny będzie również będzie  przejazd ulicą Śliwińskiego do ulicy Łopuskiego. Obie ulice zamknięte zostaną w okolicach godziny 19:00.

W trakcie spotkania będą dostępne punkty gastronomiczne, które znajdują się na trybunie A i B.

Przed meczem w trybuny zostaną wyrzucone piłki z podpisami piłkarzy oraz okolicznościowe koszulki. Wszystko to odbędzie się w ramach promocji Starostwa Kołobrzeskiego oraz Miasta Kołobrzeg.

W przerwie meczu kibice będą mogli zobaczyć w akcji najmłodszych adeptów Kotwicy Kołobrzeg. Zespół prowadzony przez trenera Macieja Wachowskiego rozegra pokazową grę, w której zaprezentuje swoje umiejętności.

Zaraz po gwizdku prosimy nie rozchodzić się do domu. Klub przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Kotwicy, którzy będą uczestniczyć z nami w naszym wspólnym święcie!

Czekamy na Was na stadionie! Świętuj razem z nami!