ZAPOWIEDŹ: Do Torunia po komplet punktów

Czas na kolejne ligowe zmagania podopiecznych trenera Dietmara Brehmera. Tym razem zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg udadzą się na spotkanie wyjazdowe do Torunia, gdzie zmierzą się z tamtejszą Elaną. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:00. 

Elana zajmuje obecnie dwunaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czternastu punktów. W obecnym sezonie zespół prowadzony przez dobrze znanego w Kołobrzegu – Piotra Kieruzela wygrał cztery spotkania, pięć przegrał i dwa razy zremisował. Drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego strzela sporo bramek, ale również bardzo dużo traci. Obecny bilans wynosi dwadzieścia dwie bramki strzelone do aż dwudziestu sześciu straconych. Zespół z Torunia jest jednym z dwóch zespołów w naszej lidze, które tracą najwięcej bramek. Drugim takim zespołem jest Kluczevia Stargard, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Kotwica w dalszym ciągu podtrzymuje serię meczów bez porażki. Zespół Dietmara Brehmera od dziesięciu spotkań jest niepokonany. W dodatku nasz zespół może pochwalić się drugą najlepszą defensywą w lidze. W dotychczasowych meczach nasi piłkarze stracili tylko osiem bramek. W meczu z Elaną nie zobaczymy Damiana Kostkowskiego, który w poprzedniej kolejce obejrzał czwartą żółtą kartkę. W Toruniu nie zobaczymy również Dominika Sadzawickiego, który zmaga się z urazem.  Pod znakiem zapytania stoi występ Dawida Cempy, który w tym tygodniu trenował indywidualnie.

12 kolejka III Ligi gr. 2

Elana Toruń  – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota 8. października, godz. 14:00

Miejsce: stadion miejski im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu

 

fot. Kotwica Kołobrzeg