ZAPOWIEDŹ: Ostatni wyjazd w tej rundzie

Przed zawodnikami Kotwicy Kołobrzeg ostatnie wyjazdowe spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2021/22. Podopieczni Dietmara Brehmera udadzą się do Starogardu Gdańskiego, gdzie w sobotę zagrają z tamtejszym KP. 

Nasz najbliższy rywal sprawił w ubiegłej kolejce niespodziankę pokonując w Olimpię Grudziądz. Zwycięstwo z liderem spowodowało, że zawodnicy trenera Jacka Manuszewskiego dopisali do swojego dorobku trzy punkty i obecnie mają na koncie dwadzieścia jeden oczek. W dotychczasowych meczach zespół z województwa pomorskiego zanotował sześć wygranych, trzy remisy i sześć porażek. Co ciekawe w bilansie bramkowym możemy zobaczyć, że KP Starogard Gdański straciło więcej bramek niż strzeliło.

Kotwica po bezbramkowym remisie z Polonią Środa Wielkopolska odrobiła punkt do rywala z Grudziądza i traci do lidera tylko jedno oczko. Co prawda w ostatnich dwóch spotkaniach domowych nasi zawodnicy uzbierali tylko jeden punkt, ale zdecydowanie lepiej idzie im na meczach wyjazdowych. W dwóch ostatnich dwóch grach zespół prowadzony przez Dietmara Brehmera zdobył sześć punktów. Sztab szkoleniowy będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Z drobnymi urazami borykają się Kacper Aleksiuk oraz Kamil Bartoś i prawdopodobnie nie zobaczymy ich w kadrze na najbliższe spotkanie. Po absencji spowodowanej czterema żółtymi kartkami wraca Bartosz Kalupa.

Relację live przeprowadzimy dla Was na naszym Twitterze. Start w sobotę o godzinie 13:00.

Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

16 kolejka III ligi gr. 2

KP Starogard Gdański – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 6 listopada, godz. 13:00

Miejsce: Stadion miejski w Starogardzie Gdańskim

 

 

fot. Marta Krajniak