ZAPOWIEDŹ: Ostatni mecz rundy jesiennej

Przed zawodnikami Dietmara Brehmera ostatni mecz rundy jesiennej. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu nasza drużyna podejmie Stolem Gniewino. 

Drużyna z województwa pomorskiego jest beniaminkiem w tegorocznych rozgrywkach. Obecnie nasz sobotni rywal plasuje się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. Przed poprzednią kolejką z klubem z Gniewina rozstał się z pierwszym szkoleniowcem. Drużynę do końca rozgrywek prowadzi obecnie Marek Świtała, który dotychczas pełnił rolę asystenta pierwszego trenera. Ligowy debiut nowy szkoleniowiec nie można uznać za udany, ponieważ Stolem przegrał na własnym boisku z Olimpią Grudziądz 0:2.

Kotwica w dwóch ostatnich kolejkach zanotowała dwa remisy. Najpierw na własnym boisku „Nadmorscy” podzielili się punktami z Polonią Środa Wielkopolska remisując bezbramkowo. W poprzednim tygodniu zespół Dietmara Brehmera zremisował w Starogardzie Gdańskim 2:2. W jutrzejszym meczu nie zobaczymy na pewno Ondreja Jakubova, który nabawił się urazu wykluczającego z udziału w meczu ze Stolemem. Pod znakiem zapytania stoi występ Kacpra Aleksiuka, który również zmaga się z urazem.

 

17. kolejka III ligi gr. 2

Kotwica Kołobrzeg – Stolem Gniewino

Czas: sobota, 13 listopada, godz. 13:00

Miejsce: stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

 

fot. Kotwica Kołobrzeg