Biało-niebieski Mikołaj

Piłkarze pierwszego zespołu oraz sztab szkoleniowy wraz z pracownikami i zarządem klubu postanowili w tym roku zostać Mikołajem dla Pogotowia Opiekuńczego w Kołobrzegu. W ubiegłym tygodniu przedstawiciele naszego klubu odwiedzili dom przy ulicy Akacjowej i wręczyli paczki przygotowane przez siebie paczki.

Biało-niebieski Mikołaj podarował nową pralkę, niezbędną chemię oraz gry planszowe dla dzieci. Podczas niezapowiedzianej wizyty wzruszenia nie mogła ukryć Pani Genowefa, która opiekuje się wszystkimi dziećmi.

Z tego miejsca zapraszamy mieszkańców naszego miasta do pomagania Pogotowia Opiekuńczego znajdującego się przy ulicy Akacjowej 7 w Kołobrzegu. Każda pomoc jest na wagę złota. Szczególnie w okresie świątecznym.

Dzięki wspólnej pomocy jesteśmy w stanie razem stworzyć godne warunki dla przebywających tam dzieci i odciążyć panią Genowefę, która poświęca tej inicjatywie całe swoje życie!